
Відеречко флористичне home чорне
102 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: qx2020109m
+380 (95) 648-30-50
менеджер- +380 (97) 749-60-30
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відерко металеве. Використовується для формування квіткових букетів, солодких композицій та інших подарунків, декорування та інтер’єру.
Розмір:
висота 14см
D 15,5cm
d дно - 12см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Відерця, лійки, бідони |
| Призначення | Для декору |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 12 см |
| Діаметр | 15.5 см |
| Висота | 14 см |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴
