
Сумочка 3d для квітів біла стьобана барбі яскраво рожева
25 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 3607
+380 (95) 648-30-50
менеджер- +380 (97) 749-60-30
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний 3D пакет-сумочка для флористичних композицій. Пакет виконаний з якісного картону, всередині ламінований, ручка виготовлена з пластику. Пакет можна використовувати для створення квіткових композицій (використовуючи флористичний оазис), так як він вологостійкий
Фасовка: упаковка з 10шт
Розмір: дно 11,5 * 10,5
высота 13см, висота з ручкою 33см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Висота | 13.5 мм |
| Ширина | 10.5 мм |
| Повнокольоровий | True |
| Наявність прозорого вікна | False |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Дизайнерський картон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.


