
Сумочка 3d для квітів бузок фактурна стьобана велика 3д
30 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 3608
+380 (95) 648-30-50
менеджер- +380 (97) 749-60-30
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний 3D пакет-сумочка для флористичних композицій. Пакет виконаний з якісного картону, всередині ламінований, ручка виготовлена з пластику. Пакет можна використовувати для створення квіткових композицій (використовуючи флористичний оазис), так як він вологостійкий
Фасовка: упаковка з 10шт
Розмір: 22 * 10,5 * 13,5 см, висота з ручкою 33см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бузковий |
| Основні | |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Повнокольоровий | True |
| Наявність прозорого вікна | False |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Дизайнерський картон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

