
Шкатулка скриня подарунковий 165, 265
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 4835
+380 (95) 648-30-50
менеджер- +380 (97) 749-60-30
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для композицій, подарунків, декору в інтер'єрі та ін.
Матеріал - фанера
Розмір зовнішній 30*20см
Глубина 11см, внутрішній 9дно без кришки)-8см
внутрішні розміри - 27*17,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Фанера |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

