Розмір кашпо d13см
висота 12см
вага 0,5кг
Кашпо у формі циліндру.
Виріб виготовлено з високоякісної глазурованої кераміки.
Горщик також чудово підходить як елемент квіткової композиції або як декоративна ємність для різних видів предметі, які створюють сучасну атмосферу та покращують естетику інтер'єру.
Питання по даній позиції задайте менеджеру або в чаті чи Viber
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polnix |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 130 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴



