-5%

Горщечок кашпо для квітів керамічний золотий
260 ₴
247 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3502614
+380 (95) 648-30-50
менеджер- +380 (97) 749-60-30
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круглий квітковий кашпо з різдвяним мотивом.
Виріб виготовлено з кераміки.
Діаметр: 14 см
Висота: 14 см
| МАТЕРІАЛ | неглазурована кераміка |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polnix |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 140 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴


