Вазон з круглою основою.
Виріб виготовлено з тонкостінної кераміки та оброблено високоякісною дзеркально-срібною глазур'ю.
Завдяки процесу гальванізації поверхня виробу гладка і відображає навколишнє середовище як дзеркало. Стіни прикрашені геометричними візерунками.
Покриття «Full-silver» — електролітичне срібло, що надає металевий характер, знаходиться на всій поверхні виробу, а також на внутрішній стороні.
Вони створені для клієнтів, які особливо цінують красу та естетику.
Діаметр: 14 см
Висота: 15 см
Питання по даній позиції задайте менеджеру або в чаті чи Viber
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polnix |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 140 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴







