
Горщечок кашпо для квітів керамічний золотий великий
492 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3111218
+380 (95) 648-30-50
менеджер- +380 (97) 749-60-30
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо з квадратною основою.
Виріб виготовлено з тонкостінної кераміки та оброблено високоякісною дзеркально-золотистою глазур'ю.
Вазон має дуже оригінальну структуру, що нагадує морські хвилі.
Завдяки процесу гальванопластики поверхня виробу гладка і відображає навколишнє середовище як дзеркало.
Розміри вказані на фото
Питання по даній позиції задайте менеджеру або в чаті чи Viber
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polnix |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 140 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 1.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴









