
Горщечок кашпо для квітів керамічний срібний
375 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3109115
+380 (95) 648-30-50
менеджер- +380 (97) 749-60-30
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо з квадратною основою.
Виріб виготовлено з тонкостінної кераміки та оброблено високоякісною дзеркально-срібною глазур'ю.
Вазон має дуже оригінальну структуру, що нагадує морські хвилі.
Завдяки процесу гальванізації поверхня виробу гладка і відображає навколишнє середовище як дзеркало.
Покриття «Full-silver» — електролітичне срібло, що надає металевий характер, знаходиться на всій поверхні виробу, а також на внутрішній стороні.
Розмір - 15*15см
Висота 13см
Питання по даній позиції задайте менеджеру або в чаті чи Viber
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polnix |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴


