Розмір 18*18см
висота 15см
вага 1,1кг
Кашпо квадратної форми.
Виріб виготовлено з високоякісної глазурованої кераміки.
Горщик також чудово підходить як елемент квіткової композиції або як декоративна ємність для різних видів предметі, які створюють сучасну атмосферу та покращують естетику інтер'єру.
Є 2 розміри цієї моделі.
Питання по даній позиції задайте менеджеру або в чаті чи Viber
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polnix |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 1.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴


