Використовується для композицій, подарунків, декору в інтер'єрі та ін.
Матеріал - фанера
З прозорою кришкою
Розмір 25см*25см
Глибина 6см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Фанера |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

