Важливо, щоб кожна річ надихала вас. А ще він: екологічні та довговічні, багатофункціональні та універсальні.
Матеріал - дерево
Розмір: 34*26см, висота 5,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 55 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




