Використовується для композицій, подарунків, декору в інтер'єрі та ін.
Матеріал - фанера
Розмір зовнішній 30*20см
Глубина 11см, внутрішній 9дно без кришки)-8см
внутрішні розміри - 27*17,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Фанера |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴





