Зручний, легкий і компактний столик - піднос для сніданку на ніжках. Легко і зручно встановлюється на ліжку. Піднос зроблений з дерева, ніжки складні. Займає мало місця, практичний у використанні.
Висота на ніжках 18см
розмір 55 х 35 х 30см - зовнішні розміри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Немає |
| Особливості | З ніжками |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




